Na paloučku - Říkání o víle Amálce / Aktivní nedělní program pro děti v kině Aero 0+

Kino Aero, CZ 2009, česká verze, 146 min
Na paloučku - Říkání o víle Amálce / Aktivní nedělní program pro děti v kině Aero

Zveme děti i rodiče na pohádková odpoledne v kinosále Aero. Čekají na vás pohádky, hry a tvořivé činnosti. Budeme skotačit, malovat, lepit, poslouchat, tancovat, především se radovat, a to všechno ve velkém sále, kde přivítáme třeba i pana krále. Těšíme se na vás, vaši Kinoši.

14:00 Na paloučku

Pojďme společně na palouček za vílou Amálkou! Společně zažijeme mnoho dobrodružství – například tyto: Jak nechala stát myslivce Mušku v lese Jak potkala beránka Kudrnu, Jak našla kámen mutáček, Jak seděla v zelené kleci, Jak se udělala ptáčkem, Jak obrátila potok Jak pomíhala ježkovi s horkou tlapkou, Jak potkala oříškového panáčka a Jak odešla spát až do jara.

15:00 S Amálkou v lese a na paloučku, budeme řádit pěkně v hloučku. Co vás čeká? Přeci sranda! Ale pozor! Na myslivce! Když vás chytí, ten vám nandá! Amálka ho sice zná, z potíží nás vymotá, ale co pak? Kudy z lesa? Když on střelí i strom klesá, ať nás znova nechytí! Pěkně tiše po špičkách, musíme jít já i ty! Amálka nás povede, jak to krásně dovede. Uvnitř, venku, podle slunce, budem tvořit v kině – srnce? Užijeme si spolku různé hry, v nichž se převtělíme do postav z Amálčiných příběhů.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web