iShorts - London Calling 0+

various, 2011, 120 min
iShorts - London Calling

"London Calling and I don't wanna shout..."

Tentokrát vás iShorts opět vezmou na výlet do zahraničí - ale nebude to daleko! A nemusíte si ani brát nic s sebou. Stačí, když dorazíte 9.listopadu ve 20:00 do BIO OKO. Na audienci ke královně vás asi nedostaneme, možná ale zazní nějaký londýnský punk a třeba vás zahřeje čaj o páté. Počasí bude určitě typicky londýnské, takže chybí už jen průvodce...


Na prohlídku městem vás vezmeme prostřednictvím krátkých filmů natočených londýnskými tvůrci.


Večer iShorts; London Calling
"London Calling and I don't wanna shout..."
Tentokrát vás iShorts opět vezmou na výlet do zahraničí - ale nebude to daleko! A nemusíte si ani brát nic s sebou. Stačí, když dorazíte ve středu 9.listopadu ve 20:00 do BIO OKO. Na audienci ke královně vás asi nedostaneme, možná ale zazní nějaký londýnský punk a třeba vás zahřeje čaj o páté. Počasí bude určitě typicky londýnské, takže chybí už jen průvodce... Na prohlídku městem vás vezmeme prostřednictvím krátkých filmů natočených londýnskými tvůrci.


Program:

ELSEWHERE (UK)
scénář a režie: Mathy Tremewan, Fran Broadhurst, kamera: Xavier Amorós, zvuk: Calum Thomson, střih: James Rose, producent: Emily Martin, hrají: Aneurin Barnard, Jessica Raine rok výroby: 2011, délka: 12 min, hraný film Dva milenci na útěku v divočině v okolí Londýna. Příběh lásky, destrukce a rozloučení.

BAGHDAD EXPRESS (UK)
scénář a režie: Nimer Rashed, kamera: Stuart Biddlecombe, hudba: Anna Rice, zvuk: Theo Green, střih: Richard Smither, producent: Rose Wicksteed, hrají: Georgina Leonidas, Riz Ahmed, Nayef Rashed
rok výroby: 2009, délka: 11 min, hraný film Mladá dívka, která pracuje v otcově arabské restauraci je nucena se rozhodnout, čemu dá přednost – snům nebo rodině.

A FAMILY PORTRAIT (UK)
scénář a režie: Joseph Pierce, kamera: Stuart Bentley, hudba: Dominic Fitzgerald, zvuk: Dominic Fitzgerald, střih: Robbie Morrison, producent: Charlotte Bravasso, hrají: Sarah McVicar, Robert Bathurst, Danica Moore, Mitchell Turner, Jack Lasey
rok výroby: 2010, délka: 5 min, animovaný film Stále se nedaří vyfotografovat rodinný portét. Pod neúprostným pohledem fotografa vypluje na povrch bublina plná podezření a žárlivosti. Tento den si rodina jistě bude dobře pamatovat.

I.D. (UK)
scénář a režie: Sam Firth, kamera: Sam Firth, střih: Sam Firth, producent: Sam Firth rok výroby: 2010, délka: 1 min, dokumentární film I.D. je minutový dokumentární film o mladé dívce, která hledá svou identitu v soukromí fotografické budky.

CHERRIES (UK)
režie: Tom Harper, scénář: Fiona Kissane, kamera: Jakob Ihre, hudba: Jack C. Arnold, zvuk: James Harbour, střih: Mark Eckersley, producent: Lisa Williams, hrají: Neil Dudgeon, Sam Spruell, Omari Carter, Alfie Allen
rok výroby: 2008, délka: 15 min, hraný film Drama o třídě dospívajících školáků, kteří lhostejně odpovídají na otázky svého učitele. Na tuto hodinu však nikdy nezapomenou. Tato hodina změní jejich životy navždy.

THE PARK (UK)
scénář a režie: Destiny Ekaragha, kamera: Andy Lowe, hudba: Joel Phelan, Oggie, zvuk: David Sohanpal, střih: Robert Hamilton, producent: Samar Pollitt, hrají: Amron Adams, Jack Dingley, Brandon Henry, Julia Ford, Addison Knight, Colin Campbell, Nick Molloy
rok výroby: 2010, délka: 16 min, hraný film The Park je příběh dosívání tří mladých přátel z Londýna. Příběhy, které si vyprávějí jsou ničím v porovnání s tajemstvími, která skrývají.

THE GIRLS (UK)
režie: Sebastian Godwin, kamera: Arnau Valls Colomer, hudba: Rohan Stevenson, zvuk: Paul Davies, střih: St John O' Rorke, producent: UK Film Council, Film London, hrají: Duncan Duff, Natascha Forbes-Pyfrom, Zoe Forbes-Pyfrom rok výroby: 2009, délka: 10 min, hraný film Dvě sestřičky si hrají na zahradě, když se jejich otec vrací domů. S příchodem soumraku začne být i atmosféra temnější. Na motivy krátkého příběhu “Growing Up” od Joyce Cary.

THE RAIN HORSE (UK)
scénář a režie: Sebastian Godwin, kamera: Arnau Valls Colomer, hudba: Rohan Stevenson, zvuk: Paul Davies, střih: St John O' Rorke, producent: Hugo Godwin, hrají: Jason Isaacs, Aaran Thomas, Jodie Tomlinson
rok výroby: 2010, délka: 13 min, hraný film Otec se dvěma dětmi na nevydařené dovolené ve Walesu jsou napadeni divokým koněm za prudkého deště. Převzato z povídky Teda Hughese „The Rain Horse“.

WISH (UK)
scénář a režie: Matt Day, kamera: Christopher Ross, hudba: Norwell and Green, zvuk: Stuart Miller, střih: Jay Moss, producent: Anna Higgs for Quark Films, hrají: Imogen Poots, Scarlett Patterson, Christian Cooke, Jack Bence rok výroby: 2009, délka: 8 min, hraný film Dvě dívky, dva chlapci a hra, kde nikdo nemůže vyhrát.

Celková délka projekce: 91 min

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web