Is This Cinema? #6 0+

various, CZ - SK 2011, 90 min
Is This Cinema? #6

Další pokračování trošku jiného kina, než na jaké je zvyklý bežný divák artkina pokračuje! Již šestý díl vám přinese opravdu silný audiovizuální zážitek. V dvojprogramu nejdříve vystoupí \"noise positive\" Jack Jack, na které po krátké pauze naváží harmoničtí Lowii. Specielní sezení Bia Oko a velmi silný projektor Sony 4K vás zcela pohltí, nemá cenu se bránit.

Lowii je atmosférický multimediální projekt z Bratislavy, která přináší melancholické a nostalgické plochy s těžkými beaty obohacené jemnou zvukovou destrukcí. Hlavní specifikum Lowii vychází z konceptu, kde obraz (živá malba) ovlivňuje zvuk který zpětně přetváří obraz. Výsledkem je harmonický a vyvážený audiovizuální zážitek.

Československá experimentální \"noise positive\" formace Jack Jack předkládá svůj vlastní zvukový experiment v podobě \"no-input music\". Tvoří ji pouze pomocí mixpultů a kabelů poukazujíc na dekadentní krásu digitálního echa. Šumy, rány a praskání proměněny v bohaté zvukové krajiny domalují svými působivými projekcemi.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web