Afterparty: DJ Floex 0+

180 min
Afterparty: DJ Floex

Pokud Floexe znáte z jeho desek či živých vystoupení jako atmosferika a melancholika, v případě Dj setu čekejte zcela něco jiného. Tomáš servíruje pestrobarevný styl plný energie a extatických okamžiků, který neztrácí hloubku ani v rovině taneční hudby. Floexovy sety oscilují mezi elektronikou, technem či deep housem. V nestřežených momentech vás však překvapí novými souvislostmi, polními africkými nahrávkami nebo hip hopovými baladami od Franka Oceana.

I když jsou jeho Dj sety zcela jiné než jeho autorská tvorba, čas od času je zde možné zachytit něco z jeho remixů, které se tanečním vlivům neubránily. Floexovu hudbu remixoval např. samotný Max Cooper, holandští Deltawerk, nebo Olaf Stuut.

Floex rád hraje dlouhé sety, čas dostane mix do toho nejlepšího téměř transcendentálního flow a celý set se stane příběhem. Osmihodinové či desetihodinové jízdy nejsou výjimkou.

Spíše než jako Dj je Floex znám jako producent a průkopník elektronické hudby v Čechách. Jeho první deska Pocustone vyšla již v roce 2001. Od té doby vydal řady titulů, které byly oceněny nejen u nás, ale i v zahraničí. Jeho poslední deska A Portrait Of John Doe (2018) je spoluprací s londýnským skladatelem a pianistou Tomem Hodgem a také Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu.

Floexův set se dle aktuální konstelace odehraje buď ve foyer, či venku před Scalou.

Událost na Facebooku zde.

Munifesto – Filmový festival k 100. výročí Masarykovy univerzity.
www.munifesto.cz

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web