Vstupenky

Nákup lístků

Otevírací doba pokladny:
Pokladna otevírá půl hodiny před začátkem první projekce a zavírá ve 21:00. Lístky je možné zakoupit také dopoledne na baru naší kavárny.

Vstupenky na vybrané projekce zakoupíte na stránkách www.biocentral.cz nebo telefonicky rezervujete na čísle 608 33 00 88 (každý všední den od 10.00 do 17.00 hodin).

Chcete-li koupit lístky na některou z projekcí, klikněte na ikonku s časem či cenou projekce. Přehled projekcí každého filmu najdete v detailech příslušného filmu.

V kině je možno platit hotově i kartou. Kulturní "stravenky" kino neakceptuje.

V případě, že sháníte dárek nebo se prostě nechcete rozhodnout hned, pořiďte si Kinokartu, kterou si můžete dobít částkou 500 nebo 1000 Kč a využívat ji na běžné projekce nebo přenosy opery, divadla a baletu. Na Váš účet ke Kinokartě se přihlásíte na www.biocentral.cz.

Na pokladně kina můžete zakoupit také vstupenky a abonmá na přenosy z Metropolitní opery v New Yorku. Vstupenky na sezónu 2019/20 jsou v prodeji za cenu 390 Kč, pro seniory a studenty 360 Kč. Při koupi vstupenek na 7 a více titulů najednou je cena za vstupenku 330 Kč, při koupi 10 vstupenek na různé tituly je cena za vstupenku za 300 Kč. Cena vstupenky pro držitele průkazky ZTP je 300 Kč.

ZTP a ZTP/P: Slevy pro ZTP a ZTP/P poskytujeme od 1. září 2017 všem držitelům průkazky ZTP a ZTP/P na běžné projekce ve výši 50 % z plné ceny vstupenky, na vybrané projekce a akce mohou držitelé průkazek využít sníženou cenu (METinHD, Balety v kině a další). Slevu neposkytujeme na projekce Senior bio.

SENIOŘI: Na vybrané projekce (METinHD, Balet v kině, apod.) je možno uplatnit slevu pro seniory. Ta je určena pro diváky, kteří jsou v důchodovém věku.

STUDENTI: Diváci s platnou studentskou průkazkou mohou uplatnit slevu na projekce označené jako FK a na vybrané projekce a akce (METinHD, Balety v kině a alternativní obsah).

Pro více informací a telefonické rezervace volejte na číslo 608 33 00 88 od pondělí do pátku od 10 do 17 hodin.

Nákup lístků zajišťuje Perfect System, s.r.o.

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web