Zážitky, dárky, kultůra - s Kinokartou do kina

Zpět na Události 17. prosince 2014 - 31. prosince 2019

Zážitky, dárky, kultůra - s Kinokartou do kina

Chcete si užívat filmy po celý rok, plánujete koupit někomu kulturní dárek nebo se vám jen nechce nosit peníze?

Kino karta je vám plně k dispozici:

  • je plastová
  • je přenosná
  • je krásná
  • lze ji opakovaně dobíjet a lze si s její pomocí kupovat lístky nejen do Bia Central, ale i do Světozoru, Aera a Oka v Praze a dokonce i do brněnského kina Scala!

Kartu snadno získáte na pokladně Bia Central v otevírací době pokladny.

Pokud nejste místní a kartu si chcete koupit online, klikněte sem - v Terryho ponožkách Váš požadavek vyřídí jedna báseň.

Kino kartu lze znovu nabít bud' osobně na pokladně nebo na webu jakéhokoliv z výše uvedených kin.

Kino karta je přenosná - můžete ji půjčit kamarádovi, stejně tak můžete koupit najednou více vstupů na jedno představení.

Karta funguje na principu kreditů, které si zakoupíte a na kartu nahrajete. Na pokladně kina nebo online v rezervačním systému lze opakovaně pořídit nákup kreditů, a to buď

500 kreditů za 500 Kč nebo
1 100 kreditů za 1 000 Kč

Kredity na kartě odpovídají 1 : 1 českým korunám. Chcete-li si na kartu koupit např. lístek v hodnotě 110 Kč, strhneme vám z ní 110 kreditů. Koupíte-li lístek na seniorskou projekci za 60 Kč, strhneme vám 60 kreditů. A tak dále - kartu je možno využít na jakékoliv představení včetně alternativního obsahu (opera, balet apod.) v jakémkoliv z našich kin, pokud máte dostatek kreditů. Pokud potřebujete kredity dočerpat, lze tak učinit na pokladně kin. Kredity můžete i darovat, a to i tehdy, pokud neznáte přihlašovací údaje dotyčného. Kartu lze také pořídit pro zaměstnance nebo si nechat proplatit z fondu FKSP.

Přímo na kase lze v případě potřeby dokoupit i jiný počet kreditů, např. pokud vám zbývá posledních 20 kreditů a potřebujete celkem 110 kreditů na vstupné, dokoupíte si 90 kreditů za 90 Kč, abyste tak mohli vyčerpat všechny kredity.

Platnost kreditů je omezena na 1 rok. Pokud 1 rok neproběhne žádný nákup kreditů, zašleme vám včas email s upozorněním, abyste je využili, poté budou kredity vymazány. Delší uchovávání kreditů na kartě bohužel není možné. Kartu lze využívat i v budoucnu po případném vymazání kreditů, pokud proběhne nové nabití a reaktivace karty.

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web