McQueen | premiéra a fashion event s FOX Gallery

Zpět na Události 12. září 2018

McQueen | premiéra a fashion event s FOX Gallery

Originální fashion event s novým filmem McQueen na plátně Bia Central a s módní přehlídkou v režii hradecké FOX Gallery - pouze 12. září.

Film McQueen sleduje mimořádný osud jednoho z nejvýraznějších umělců našeho tisíciletí, který v 27 letech stanul v čele Givenchy, aby následně založil svou vlastní úspěšnou módní značku. Ukazuje divokou krásu a odvážnost jeho originálních modelů, které šokovaly veřejnost a nadchly zástupy celebrit. Více o filmu

Snímek McQueen uvede módní přehlídka modelů z dílen českých návrhářů, které FOX Gallery prezentuje. Zároveň přináší květinovou výzdobu ateliéru FOX Flowers a prodejní výstavu originálních autorských šperků ve FOX pop-up ve foyer.
FOX Gallery, finalista Czech Grand Design 2013, otevřela v Hradci Králové v budově Galeriie moderního umění design shop a výstavní část. Návštěvníkům nabízí práce českých, slovenských i zahraničních designérů a výtvarníků. Přináší do Hradce výběr ikonické autorské tvorby, ale i práce nadaných studentů kreativních univerzit.

Začátek přehlídky 19:30 hodin

Začátek filmu 20:30 hodin

Doporučujeme smart casual dress code

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web