Film o ničem: Jak nás podpořit?

Zpět na Události 23. dubna - 1. května 2020

Film o ničem: Jak nás podpořit?

Milí fanoušci kvalitní filmové zábavy,

hledáte-li cestu, jak své oblíbené kino v této náročné době podpořit, tady je cesta.

Zveme vás na premiéru snímku Film o ničem, který uvádíme v rámci Festivalu NIC 2020. Zlé jazyky tvrdí, že je to film o ničem. Nic ale nemůže být tak daleko od pravdy!

Nízkorozpočtový snímek vypráví o klubovém kině, které je v době pandemie ze dne na den nuceno zrušit veškerá promítání a pronájmy. Ocitá se tak v situaci, kdy výdaje nepočkají, avšak veškeré příjmy jsou fuč. Nadšený tým kinařů však neklesá na mysli. Pro koncerty a přednášky hledá náhradní termíny a se svou skvělou partou uvaděčů a uvaděček a barmanů a barmanek se pouští do úprav a úklidu kina. Aby po otevření navázali tam kde přestali v ještě krásnější a pohodlnější podobě. Jde o katastrofické drama s komediálními prvky, a především velkou dávkou romantiky. Mirka Spáčilová nemá slov, neboť této klasické artovce prý nelze nic vytknout. Dorazíte? Radost nám udělá každý divák!

Pokud si chcete zkrátit čekání, můžete nám pomoci taky tak, že se s námi potkáte a kouknete na film online v rámci projektu Moje kino LIVE – pro více informací sledujte náš web a sociální sítě.

Vaše Bio Central

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web