Večer (P)o škole v Centralu 0+

2019, 240 min
Večer (P)o škole v Centralu

Naše akce (P)o škole v Centralu má stejný základ jako večery PechaKucha - 11 až 14 prezentujících formou PK (20x20). Naši prezentující budou sdílet příklady dobré praxe ze škol - jejich jména a anotace budeme zveřejňovat postupně.
Doprovodný program zajistí žáci ze ZUŠ Habrmanova a ZUŠ Střezina. Žáci ZUŠ Habrmanova nám na akci vytvořili pozvánku. Dále jsou zapojeni lokální producenti a prodejci místních výrobků, kteří zajišťují občerstvení, ochutnávky a drobný prodej. Rádi bychom ukázali, že jsou na školách v našem regionu hezké akce/projekty, které je důležité prezentovat a poukazovat na ně.

Akce PechaKucha [pečakuča:] night probíhají celosvětově v různých městech - i v Hradci Králové. Tento koncept vymysleli v roce 2003 v Tokiu architekti, kteří byli znuděni ze zdlouhavých přednášek. PechaKucha (japonský výraz pro zvuk vznikající při hromadné konverzaci) však postupně dostala nový význam a to je vytvořit prostor pro vzájemné setkávání lidí. Během jednoho večera tak má každý z přednášejících 6 minut a 40 sekund, během nichž předvede 20 obrázků, přičemž každý z nich může komentovat po dobu 20 sekund (což je pevně daná forma této prezentace).

Akce je ZDARMA

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web