Rituály lásky | Blok krátkých filmů 15+

(Love Rites), Maayan Cohen; Brendan Cain; Stephen Dunn, Peter Knegt; Jack Taylor Cox; Jenifer Malmqvist; Joel Rahkonen, Sonia Stenius; Casper Andreas; Laura Scrivano; Paul Hasick, IL, AUS, CDN, S, FIN 2013, původní znění/české a anglické titulky, 98 min

Radosti v zemi Zaza

V přízemí se za účasti rodičů, potenciálních nevěst a s požehnáním rabína domlouvá sňatek. Mezitím se budoucí opery milovný ženich nahoře v pokoji věnuje svým preferovaným aktivitám a jeho hlasitý zpěv má pro tentokrát skrýt tajného návštěvníka.

Hlubiny

Filmová adaptace povídky Christose Tsiolkase „The Disco at the End of Communism“ o jedné bývalé rodině. Umírající otec si přeje vidět svého syna, který na něj již dávno zanevřel. Přesto pořád není ochoten vypořádat se s jejich společnou minulostí.

Dobré ráno

Věk je u mnoha gayů zásadní při seznamování se s potenciálními partnery. Kdo tvrdí, že ne, lže. Dalším zásadním prvkem v tomto zapeklitém procesu jsou virtuální seznamky. Již ne sex, ale spojení těchto dvou jsou mnohdy kořením gay života.

Chobot

Neil přijel z univerzity na dědečkův pohřeb. Příbuzní na něj dotírají otázkami, děda leží v rakvi a tomu dávnému „kamarádovi“ černý oblek vážně sluší… A co ten vulgární chlap v sloní masce, co ho nenechá na pokoji a mává duhovými vlaječkami?

Udušení 

Nepotrvá to dlouho a celý proces bude u konce. Poslední okamžiky dvou milenců sledované očima člověka, který má jejich život doslova v ruce. Vše je pečlivě připraveno, stačí pouze držet tlačítko, dokud je třeba, a o ničem nepochybovat.

Tebe miluji!

Dlouhou cestu do Londýna vyměnil Johannes za nehostinné finské klima. Ale omrzliny po těle mu nevadí, když běží vykričet svoji lásku v kostele. Tohle není žádná Mamma mia!, jen teplý film, kde se hodně zpívá.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web