ODLOŽENO: Ladislav Zibura | 40 dní pěšky do Jeruzaléma 0+

(Ladislav Zibura | 40 dní pěšky do Jeruzaléma), české znění , 120 min
ODLOŽENO: Ladislav Zibura | 40 dní pěšky do Jeruzaléma

Kvůli aktuálně platným opatřením stále není možné kino otevřít. Přednášku tedy musíme znovu odložit. O novém datu vás budeme informovat ke konci ledna 2021. Vstupenky i nadále zůstávají v platnosti. Budete-li je však chít vrátit, obraťte se prosím s čísly vstupenek na e-mail info@biocentral.cz 

 

Ladislav Zibura v létě 2014 sbalil svůj život do 12 kilogramů, hodil batoh na záda a vypravil se z Turecka pěšky do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu ušel 1 400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanul pod Zdí nářků a prožil největší dobrodružství svého života. Jeho cesta je příběhem omylů, pozoruhodných setkání, šťastných i nešťastných náhod, puchýřů a opruzenin. Těšit se můžete na vyprávění cynického kavárenského povaleče, který vám svým laskavě nekorektním humorem dokáže, že poutník rozhodně nemusí být katolík, asketa ani nudný člověk.  

Ladislav Zibura (26 let) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal tři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty a Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

Vstupné: 190 Kč / 150 Kč pro studenty

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web