KINO KARTA 0+

0 min
KINO KARTA

Kino karta:

- je plastová
- je přenosná
- lze ji opakovaně dobíjet

- lze si s její pomocí kupovat lístky jak do kina Bio Central, tak do pražskýn kin Aero, Oko a Světozor i brněnské Scaly.

Kartu lze znovu nabít buď osobně na pokladně nebo na webu jakéhokoliv z výše uvedených kin.

Karta je přenosná - můžete ji půjčit kamarádovi, stejně tak můžete koupit najednou více vstupů na jedno představení.

Pokud kartu ztratíte, ale znáte své přístupové údaje do našeho online rezervačního systému nebo unikátní číslo vaší karty, nic není ztraceno. Online přístupové údaje jsou stejné jako u již existujícího online nákupu nebo rezervace lístků. Při opakované ztrátě karty vám naúčtujeme malý poplatek za novou, první karta je zdarma.

Karta funguje na principu kreditů, které si zakoupíte a na kartu nahrajete. Na pokladně kina nebo online v rezervačním systému lze opakovaně pořídit nákup kreditů, a to buď

500 kreditů za 500 Kč nebo
1 100 kreditů za 1 000 Kč

Kredity na kartě odpovídají 1 : 1 českým korunám. Chcete-li si na kartu koupit např. lístek v hodnotě 140 Kč, strhneme vám z ní 140 kreditů. Koupíte-li lístek na seniorskou projekci za 60 Kč, strhneme vám 60 kreditů. A tak dále - kartu je možno využít na jakékoliv představení včetně alternativního obsahu (opera, apod.) v jakémkoliv z našich kin, pokud máte dostatek kreditů. Pokud potřebujete kredity dočerpat, lze tak učinit na pokladně kin nebo online na webu kina.

Pro přihlášení do uživatelského účtu stačí rozkliknout prodej jakéhokoli filmu (čas nebo cena projekce). V pravém horním rohu klikněte na "Můj účet", načež se objeví sekce pro přihlášení na základě e-mailu a hesla.

Na kase lze v případě potřeby dokoupit i jiný počet kreditů, např. pokud vám zbývá posledních 20 kreditů, které chcete dočerpat a nekupovat celý nový balíček, a potřebujete celkem 140 kreditů na vstupné, dokoupíte si 120 kreditů za 120 Kč, abyste tak mohli vyčerpat všechny kredity.

Platnost karty je omezena na 1 rok. Pokud 1 rok neproběhne žádný nákup kreditů, zašleme vám včas email s upozorněním, abyste je využili, poté budou kredity vymazány. Delší uchovávání kreditů na kartě bohužel není možné. Kartu lze využívat i v budoucnu po případném vymazání kreditů, pokud proběhne nové nabití a reaktivace karty. 

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web