IV.blok nezávislé filmy ČR 0+

Štěpán Etrych; Petr Pekař; Martin Doležal & Lukáš Horáček; Jan Vondráček; David Schöbl; Jan Haluza, CZ 2014, české znění, 100 min
IV.blok nezávislé filmy ČR

Kde je houba?
Žáka autoškoly Slavíka dělí od řidičského průkazu pouze závěrečná jízda. Instruktor Topinka ho uklidňuje, že komisař Houba je dobrák, který umí „zavřít oko“ a ještě nikdy nikoho nevyhodil. Jenže co se bude dít, pokud Houba nedorazí?. Snímek vznikl v rámci celosvětového festivalu 48 Hour Film Project 2014, kde získal Cenu diváků.

Burgdorferi
Výnos z doporučení Světové zdravotnické organizace:
Proti nebezpečné infekci MKN-10 Burgdorferi je jediná ochrana!

Quickload
Na některé otázky ženských se prostě nedá odpovědět, leda že byste měli stroj času. Co když ale ani stroj času nestačí?

Odečet vody
Sklep. Ciferník. Nůž. Vlhko. Lopata. Ticho. Odečet. Filmový epos mapující pozvolný úpadek morálních hodnot společnosti, která, opovrhujíc tradičními hodnotami a řemeslnou prací, kterou staví až na samé dno společenského žebříčku, dává přednost slaboduchému konzumu, který, zahalen v mlze sociální manipulace, pouze podtrhuje absurditu současného světa.

Jacob, já a siréna
Starší z bratrů ubytuje svého mladšího bratra do svého obydlí před nejistým nebezpečím z nebe.

Bed Romance
Možná že i ten vedle Tebe je hrdina!Tento akčně-romantický film je o dvou lidech kteří se doopravdu milují, tím opravdovým a skutečným způsobem tak moc, že by za sebe nasadili i svůj krk.Láska spočívá v tom milovat svůj protějšek i za jeho chyby!

Případ pro Jáchyma Semiše
Jsem Batman...jsem Spiderman...ne...Superman. Kdo vlastně jsem? Píšu diplomku o práci policie. A kdo je ta holka, kterou mám v bytě... Proč jsem ji sem bral? Je obviněná z vraždy. Takže jsem spoluviník? Co budu, sakra, dělat? Jsou 30. léta, a policie si jedná podle svých pravidel... Musím to vyšetřit, musím tu holku očistit. A sebe... Kdo jsem? Jsem Jáchym Semiš. A tohle je můj první případ... Retrodetektivka zasazená do barevných políček bláznivého komiksu podle scénáře Ondřeje Čížka a Jana Haluzy. V hlavní roli Ondřej Čížek a Bára Šebestíková.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web