Intro Labs Day CEITEC MU 0+

330 min
Intro Labs Day CEITEC MU

Seznamte se s výzkumem na kampusu!

Již podruhé se studenti budou moci seznámit s tématy výzkumu probíhajícího v univerzitním kampusu v Bohunicích. Vědci z Přírodovědecké fakulty, Lékařské fakulty a CEITECu MU budou prezentovat své výzkumy 17. září 2018 v Univerzitním kině Scala. V rámci dvou tematických bloků se představí na tři desítky výzkumníků.

Oproti loňskému ročníku se akce významně proměnila. „Chceme vědu představit co nejširšímu publiku, proto jsme se vydali z kampusu do centra, abychom ukázali výzkum na kampusu i studentům mimo zapojených fakult a pracovišť,“ přibližuje koordinátorka akce Ester Jarour z CEITECu. „Zároveň jsme program rozšířili, takže kromě představení výzkumu se účastníci mohou naučit správně napsat životopis a motivační dopis ve workshopu organizovaném Kariérním centrem MU. Autoři nejlepších životopisů následně budou pozvání na kurz laboratorní práce od vědeckého výukového centra Bioskop a získají tak reálnou zkušenost s vědeckou prací. A výsledky kurzu poté uvidí i vedoucí výzkumných skupin, takže studenti budou mít reálnou šanci na spolupráci s výzkumnou skupinou“, popisuje dále Jarour.

Akce je primárně cílena na studenty navazujícího magisterského programu, ale je otevřena všem. Na akci je nutné se předem registrovat zde.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web