III.blok nezávislé filmy ČR 0+

David Březina; Jaroslav Beran; Martin Láník; Vojtěch Novotný; Lukáš Janičík, CZ 2014, české znění, 100 min
III.blok nezávislé filmy ČR

2013
Mladý pár si kupuje byt v novostavbě, v tichém prostředí, s výhledem do zeleně. Místo radosti z nového bydlení, zažívají značné rozčarování, strach a nejistotu.Blíží se prezidentské volby a s tím i masové propouštění vězňů. Jakým způsobem jim navíc taková amnestie prezidenta může zkomplikovat život?

Guga
Mentálně zaostalý chlapec Guga žije velmi samotářský život. Jeho jediným společníkem je fena Maruška, pro kterou by nasadil i život. Přesto, že Guga nikoho neobtěžuje a snaží se ostatním vyhýbat, je šikanován od svého okolí. Dostává se do nepříjemné situace.

Dřevěná
Příběh manželské dvojice, jejiž silný vzájemný cit dojde přes různé překážky svého naplnění.

Fotograf T.
Tomáš je mladý kluk okolo dvaceti let, který se vydal do Prahy znovu nastartovat svůj život. Pracuje jako pomocník ve fotoateliéru, kde se potýká s problémovým šéfem Markem. Fotografické prostředí Tomáše zaujme, ale poté, co se začne pokoušet o samostatnou práci, vznikne problém.

Márinka
Poetický příběh o setkání vyhaslého učitele klavíru a dívenky plné nadšení, jež prahne po venkovním světě, ale pro svou nemoc se k němu nemůže dostat, a o jejich vzájemném propojení skrze hudbu.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web