I.blok nezávislé filmy ČR 0+

Martin Bohadlo; Jaroslav Šika, Jiří Nebos; Šimon Štefanides; Petr Pekař; Jiří Vávra, CZ 2014, české znění, 100 min
I.blok nezávislé filmy ČR

Multitasking
Multitasking - několikero procesů běžících současně, tedy více otevřených aplikací v jednu chvíli. Mezi aplikacemi, které běží na pozadí se můžete libovolně přepínat a vždy je najdete tak, jak jste je opustili.

Sousedská rada
Není na dobře míněnou sousedskou radu.

Dva v jednom
Na mladou ženu a jejího otce dopadl smutek. Její manžel ale rodinnou tragédii nebere tak úplně vážně, a v trochu nevhodnou chvíli se nechává unášet na vlnách české vynalézavosti.

Prsten věčnosti
V temných dobách plných chaosu a násilí zazářila láska mezi krásnou princeznou a statečným dobrodruhem. Avšak když princeznu unesl ďábelský černokněžník, musí se její vyvolený vydat na strastiplnou cestu, na jejímž konci čeká životní štěstí, nebo smrt.

Tělo plné štěstí
Proč se často cítíme tlustí a oškliví, i když nejsme? Může za to současná mediální realita, která nám neustále servíruje člověka jako nesmírně krásnou a po všech stránkách dokonalou bytost. Autor filmu se proto rozhodl, že se na 6 měsíců vloží do rukou odborníků v péči o vzhled, aby zjistil, zdali je člověk z masa a kostí vůbec schopen vyrovnat se svým vyretušovaným vzorům. Na pozadí svého osobního příběhu rozkrývá skrze odborníky a známé mediální reprezentanty rostoucí společenský problém, který má mnohdy až fatální důsledky. Podaří se mu stát se „klukem z plakátu“? S jakými následky? A je vůbec dokonalá krása skutečnou cestou ke štěstí? Pojďme to zjistit!

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web