ENERGY UNION (VJ-FILM by COLDCUT / NINJA TUNE) presented by Matt Black 0+

2010, 90 min
ENERGY UNION (VJ-FILM by COLDCUT / NINJA TUNE) presented by Matt Black

Vstup zdarma do naplnění kapacity sálu

19:00 – MATT BLACK presents \"ENERGY UNION VJ-FILM\"
Live projekce VJ-filmu z produkce Coldcut

20:30 – Globální změny klimatu a moderní technologie
Panelová diskuse v režii občanského sdružení Hnutí DUHA

Multimediální živá projekce VJ-filmu „Energy Union“ v podání Matt Blacka z produkce hvězd elektronické scény Coldcut (Ninja Tune) je jednoznačnou bombou začátku letošního prosince. Matt Black navštíví Prahu v rámci celoevropského turné a nabídne hostům Světozoru jedinečnou show vizuální projekce „live“ přímo před očima diváků. Téma – aktuální: globální změny klimatu, moderní technologie. Projekt má za cíl informovat, podněcovat k zamyšlení, inspirovat. K tomu bude sloužit i následná panelová debata v režii občanského sdružení Hnutí DUHA.

Všichni návštěvníci Světozoru mají posléze vstup zdarma do Meet Factory, kde se od 22:00 v rámci RBMA ClubNight uskuteční Energy Union afterpárty. Zahrají Dorian Concept a Matt Black za doprovodu rakouských 4youreye Vjs. K dispozici bude i interaktivní instalace systému „Gridio“ z dílny britských Brightonart.

ENERGY UNION je celoevropská putovní kampaň, která atraktivním způsobem propaguje tzv. chytrou energii. Koncept ENERGY UNION kombinuje kampaň Velké výzvy (Big Ask) o energetických úsporách a obnovitelných zdrojích s elektronickým a multimediálním hudebním turné. Cíl: informovat, vysvětlovat a podněcovat k přemýšlení a činům. Inspiruje mladé lidi a politiky k akci ve prospěch „energie chytrých lidí“: k úsporám energie a k její výrobě z čistých, obnovitelných zdrojů.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web