Animační dílna s knížkou Neobyčejná dobrodružství deseti ponožek 0+

480 min
Animační dílna s knížkou Neobyčejná dobrodružství deseti ponožek

Ach, ty ponožky! Do pračky hodíme dvě a ven vytáhneme jenom jednu. Kam se pořád ztrácejí? Je nad slunce jasné, že někam mizet musejí. I doma u malé Bé to tak chodí. A víte co? Ztracené ponožky se vydávají do světa! A tam se proslaví jako filmová hvězda. Nebo se stanou detektivem, myší maminkou, zachráncem koťátek anebo jednoduše zalátají díru ve vraním hnízdě. Roztomilá knížka příběhů deseti ponožek, v nichž každá zažívá své dobrodružství. Příběhy jsou různé, tak jako jejich hlavní hrdinové: jedna ponožka je vlněná, druhá chlupatá, třetí hedvábná… Jakou asi mají povahu? Kam se vypraví? Jaký je čeká osud?

Studio Scala zve na literárně - animační dílnu, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s nakladatelstvím Host u příležitosti nově vydané knížky Neobyčejná dobrodružství deseti ponožek. Autorkou knížky je polská spisovatelka Justyna Bednareková, ilustroval ji Daniel de Latour. Na dílně si budeme číst, povídat, kreslit, vystřihovat a animovat. 
Máte i vy doma nějakou lichou ponožku? Vemte ji s sebou na dílnu a dovolte jí stát se hlavní hvězdou vašeho filmu! Vymyslíme krátký příběh a společně podle něj natočíme krátký animovaný film.

• Čas: 14. 10. 2017, 09:00 – 17:00
• Věk účastníků: od 8 let
• Informace a přihlášky: animace@kinoscala.cz
• Cena: 700,- / 630,- (sleva pro držitele rodinného pasu). V ceně je celodenní program, oběd, veškerý potřebný materiál a technika.

Účastníci dílny budou mít možnost si knížku zakoupit za zvýhodněnou cenu.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web