All Work All Play: The Pursuit of eSports Glory | Live 0+

(All Work All Play: The Pursuit of eSports Glory), 2015, anglicky / české titulky + živý přenos pouze v angličtině, 150 min

Doposud v kinech neviděný večer s živým přenosem eSports, elektronických sportů neboli soutěžních klání v počítačových hrách.
Ve světě vyprodávají turnaje v elektronických sportech hokejové haly i fotbalové stadiony. Fanoušci nejrychleji rostoucího sportovního odvětví, na které nezbylo sedadlo, mohli doposud sledovat souboje pouze na internetu. Od nynějška však dostávají šanci vychutnat si atmosféru soubojů v kinosálech společně s dalšími příznivci. 

All Work All Play: The Pursuit of eSports Glory je úvodem do celé série přímých přenosů. Během tohoto speciálního, kombinovaného večera bude mít premiéru dokumentární film uznávaného amerického režiséra Patricka Creadona All Work All Play o zákulisí šampionátu Intel Extreme Masters 2014/15.
Creadon po celý rok zblízka sledoval průběh příprav i samotný šampionát a jeho hlavní aktéry, včetně členů jednoho z nejslavnějších světových týmů Cloud9. Podnikl fascinující výlet do myslí vášnivých hráčů a snažil se vystopovat, co je na zápolení v počítačových hrách tak přitahuje.
Následovat bude živý panel (Q&A) s režisérem dokumentu a hvězdná herní exhibice ve hře Starcraft II. (Archon Mode). 
Komentátory budou James "Kaelaris" Carrol a Yoan "Todd" Merlo. Průvodce večerem bude Sean Charles.

 

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web