Centralbar

Otevírací doba

Pondělí – sobota 9:30 – 0:00 hod.
Neděle 12.30 – 0:00 hod.
Bar je nekuřácký, kuřáci si přijdou na své na naší betonové zahrádce.

Rezervace

Rezervace míst je možná na baru u obsluhy nebo na telefonním čísle +420 778 474 599. Číslo je v provozu v otevírací době kavárny. Rezervace nelze zajistit při promítání Naslepo a dalších velkých akcích. Pro rezervace mimo otevírací dobu pište na bar@biocentral.cz.

Videokavárna

Plátno, projektor a 25 - 40 míst pro mladé DJ a VJ´s, básníky a řečníky, autory prózy, pro přednášky a nezávislé filmy. Chcete se zapojit do programu Videokavárny? Pište na pr@biocentral.cz.

S pitím do sálu

Veškeré na baru zakoupené nápoje je možno konzumovat v sále kina buď v lahvičce nebo v kelímku. Do sálu nabízíme nešustivou úpravu pro brambůrky a další pochutiny.

Kohoutková

Kohoutková voda zdarma je pro nás samozřejmostí, stejně jako miska s vodou pro Vaše čtyřnohé přátele.

Take away

Veškeré nápoje vám můžeme dát také s sebou do kelímku. Ať už jde o pivo, víno nebo kafe. Kelímky jsou zálohované. Záloha na jeden kelímek je 50 Kč.

Wifi připojení

Bezdrátové připojení na internet zdarma. Aktuální heslo k doptání u obsluhy nebo na pokladně. V případě, že Wifi náhodou nejde, povídejte si s barmany o filmových novinkách.

Betonová zahrádka

Prostor pro grilování s přáteli nebo na opalovačku. Kousek dvorku pro Vás. Naše malá zahrádka s mátou a meduňkou. Ideální místo pro kafe a cigára. Otevřena každý den do 22 hodin při příznivém počasí.

Provozovatel

Provozovatelem baru je Centrální kino s.r.o., Karla IV. 774, 500 02, Hradec Králové, IČO 28856376, DIČ CZ28856376

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web