Centralbar

Otevírací doba

Pondělí – sobota 9:30 – 0:00 hod.
Neděle 14.30 – 0:00 hod.
Bar je nekuřácký, kuřáci si přijdou na své na naší betonové zahrádce.

Rezervace

Rezervace míst je možná na baru u obsluhy nebo na telefonním čísle +420 778 474 599. Číslo je v provozu v otevírací době kavárny. Rezervace nelze zajistit při promítání Naslepo a dalších velkých akcích. Pro rezervace mimo otevírací dobu pište na bar@biocentral.cz.

Provozovatel

Provozovatelem baru je Centrální kino s.r.o., Karla IV. 774, 500 02, Hradec Králové, IČO 28856376, DIČ CZ28856376

S pitím do sálu

Veškeré na baru zakoupené nápoje je možno konzumovat v sále kina buď v lahvičce nebo v kelímku. Do sálu nabízíme nešustivou úpravu pro brambůrky a další pochutiny.

Kohoutková

Kohoutková voda zdarma je pro nás samozřejmostí, stejně jako miska s vodou pro Vaše čtyřnohé přátele.

Take away

Veškeré nápoje vám můžeme dát také s sebou do kelímku. Ať už jde o pivo, víno nebo kafe. Kelímky jsou zálohované. Záloha na jeden kelímek je 50 Kč.

Wifi připojení

Bezdrátové připojení na internet zdarma. Aktuální heslo k doptání u obsluhy nebo na pokladně. V případě, že Wifi náhodou nejde, povídejte si s barmany o filmových novinkách.

Betonová zahrádka

Prostor pro grilování s přáteli nebo na opalovačku. Kousek dvorku pro Vás. Naše malá zahrádka s mátou a meduňkou. Ideální místo pro kafe a cigára. Otevřena každý den do 22 hodin při příznivém počasí.

Videokavárna

Plátno, projektor a 25 - 40 míst pro mladé DJ a VJ´s, básníky a řečníky, autory prózy, pro přednášky a nezávislé filmy. Chcete se zapojit do programu Videokavárny? Pište na pr@biocentral.cz

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web