Blíží se Jeden svět. Uvede ho Hladový Bizon!

Zpět na Události 28. - 31. března 2017

Blíží se Jeden svět. Uvede ho Hladový Bizon!

Již pátý ročník festivalu Jeden svět bude hostit Bio Central a spřátelené promítací prostory Náplavka a Holodeck. Letos se zaměříme na téma Umění spolupráce.

Každoročně jsme při vybírání programu tíhli k zařazení českých snímků, nikdy se nám to však nezadařilo v takové míře jako letos. Chystáme totiž české dokumentární žně.

První den zahájíme s dokumentem Jmenuji se Hladový bizon, který je „koněm“ tohoto ročníku. Úžasný, humorný a přitom dojemný, silný a hluboce lidský snímek nás oslovil už na festivalu v Jihlavě, a proto jsme udělali vše proto, abychom vám ho mohli dovézt do Hradce!

Další dny festivalu se vždy v hlavním promítacím čase budete moci těšit na snímky jako Český Alláh, Exekuce nebo Do zbraně. Středeční mimořádný odpolední program pro rodiče s dětmi Baby bio zase přinese kontroverzní téma očkování dětí ve snímku Epidemie svobody.

K realitě festivalových dní chystáme i malé překvapení. Na vlastní kůži si totiž budete moct vyzkoušet i realitu virtuální ve spolupráci s hradeckým Holodeckem. Chybět nebudou ani projekce na Náplavce a bohatý doprovodný program.

A vy – spolupracujte s námi – jako diváci, jako diskutéři, jako dobrovolníci!

Přijďte na festival! Máte se na co těšit…

Chci odebírat newsletter

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se" souhlasím se zasíláním newsletteru na uvedenou emailovou adresu.

Ohodnoťte nový web